מכונות קפה על בסיס פולי קפה

הקפה הקלאסי הוא קפה שהוכן בו במקום, מפולי קפה טריים אשר נטחנו שניות ספורות לפני הכנתו הארומה המתקבלת ממלאת את האויר בניחוח הקפה ,גוף הקפה מלא וטעמו עשיר בשמנים הארומטיים של פולי הקפה. טכנולוגיית מכונות הקפה מאפשרת היום לשלב מכונת קפה עם יחידת טחינה ודחיסה אינטגרלית .
בקרה על כמות הקפה הנדחס ליחידת החליטה,ביצוע תהליך בישול מקדים לפני תהליך החליטה וכל זאת בלחיצת כפתור אחת , בתום התהליך קפסולת הקפה הטחון מועבר לקופסת הפסולת והמכונה מכונה תוך שניות לקפה הבא.

קטלוג מכונות קפה על בסיס פולי קפה תוכלו למצוא בעמוד האינטרנט שלנו, כאשר בנוסף תוכלו ליהנות גם ממבחר עשיר ביותר של פולי קפה שונים.מכונת קפה Saeco Royal

המכונה מאפשרת הכנת קפה איכותי מפולי קפה טריים. למכונה מצורף קופוצ'ינטור (מקציף חלב טרי), להקצפה ידנית בעזרת קיטור. קיימות דרגות שונות לקביעת עובי הטחינה וכמות הקפה בכל כוס

מידות:
רוחב 38 * גובה 40* עומק 48

מכונת קפה דגם KORO

מכונת קפה לאספרסו קפוצי'נו ואבקות , מבית KORO של NECTA

מידות:
52.5 ס"מ גובה, 51 ס"מ רוחב, 50 ס"מ עומק

Philips Saeco Intelia One Touch

כונת הקפה המתקדמת מבית PHILIPS SAECO INTELIA ONE TOUCH מציעה חווית קפה חדשה לעסק/למשרד או לבית. יחידת הטחינה האוטומטית מבטיחה כמות מדוייקת של קפה טרי בכול יום , בדיוק כמו שהיית רוצה לקבל בבית קפה. יחידת ההקצפה תקציף את כמות החלב במידה ובטמפרטורה הנכונה.

מידות:
רוחב 25.6 ס"מ, עומק 36 ס"מ, גובה 45 ס"מ