מכונות קפה על בסיס אבקות קפה

מכונות קפה על בסיס אבקות קפה הן מהנפוצות ביותר מבין מכונות הקפה . מכונות קפה על בסיס אבקות קפה מתאימות לשימוש במקומות ציבוריים עם משתמשים רבים המבקשים מגוון משקאות רחב על בסיס קפה בנוסף לקפה למשל פרנ'ץ ונילה או מוקצ'ינו וכ"ו הן מהירות ובאופן יחסי משקאות האבקה זולים יותר מפולי קפה איכותיים.
מכונות קפה על בסיס אבקות קפה מספקות קפה ומשקאות קפה תוך שניות ספורות וכל זאת בלחיצת כפתור בלבד.

בעמוד האינטרנט תוכלו ליהנות ממגוון מרשים במיוחד של מכונות קפה על בסיס אבקות קפה ולבחור לכם את המכונה המתאימה עבורכם.מכונת קפה Rhea XS

מכונת אבקות קפה בעלת 8 תפריטי משקה. ניתן לקבל משקאות עם ובלי סוכר, באמצעותכפתור ברירה. קיימת אפשרות להתאמת המשקאות ל טעם הלקוח ע"י תכנית מנות.

מידות:
רוחב 38 * גובה 50* עומק 45

מכונת קפה טוחנת Sprint

מכונת קפה טוחנת בעלת 8 תפריטי משקה. מגיעה בגרסת אספרסו עם פולי קפה טריים ומאפשרת מזיגת מים חמים. המכונה מאפשרת דרגות טחינה שונות.

מידות:
רוחב 38 * גובה 55* עומק 45

מכונת קפה Mini Rhea

מכונת קפה קטנה מבוססת אבקות בטכנולוגיה מתקדמת עם מגוון משקאות. מכילה 3 מיכלי אבקה ומציעה 6 תפריטי משקה . קיימת אפשרות להתאמת המשקאות לטעם הלקוח ע"י תכנית מנות.

מידות:
רוחב 28.3 * גובה 52* עומק 41מכונות קפה על בסיס פולי קפה

הקפה הקלאסי הוא קפה שהוכן בו במקום, מפולי קפה טריים אשר נטחנו שניות ספורות לפני הכנתו הארומה המתקבלת ממלאת את האויר בניחוח הקפה ,גוף הקפה מלא וטעמו עשיר בשמנים הארומטיים של פולי הקפה. טכנולוגיית מכונות הקפה מאפשרת היום לשלב מכונת קפה עם יחידת טחינה ודחיסה אינטגרלית .
בקרה על כמות הקפה הנדחס ליחידת החליטה,ביצוע תהליך בישול מקדים לפני תהליך החליטה וכל זאת בלחיצת כפתור אחת , בתום התהליך קפסולת הקפה הטחון מועבר לקופסת הפסולת והמכונה מכונה תוך שניות לקפה הבא.

קטלוג מכונות קפה על בסיס פולי קפה תוכלו למצוא בעמוד האינטרנט שלנו, כאשר בנוסף תוכלו ליהנות גם ממבחר עשיר ביותר של פולי קפה שונים.מכונת קפה Saeco Royal

המכונה מאפשרת הכנת קפה איכותי מפולי קפה טריים. למכונה מצורף קופוצ'ינטור (מקציף חלב טרי), להקצפה ידנית בעזרת קיטור. קיימות דרגות שונות לקביעת עובי הטחינה וכמות הקפה בכל כוס

מידות:
רוחב 38 * גובה 40* עומק 48

מכונת קפה דגם KORO

מכונת קפה לאספרסו קפוצי'נו ואבקות , מבית KORO של NECTA

מידות:
52.5 ס"מ גובה, 51 ס"מ רוחב, 50 ס"מ עומק

Philips Saeco Intelia One Touch

כונת הקפה המתקדמת מבית PHILIPS SAECO INTELIA ONE TOUCH מציעה חווית קפה חדשה לעסק/למשרד או לבית. יחידת הטחינה האוטומטית מבטיחה כמות מדוייקת של קפה טרי בכול יום , בדיוק כמו שהיית רוצה לקבל בבית קפה. יחידת ההקצפה תקציף את כמות החלב במידה ובטמפרטורה הנכונה.

מידות:
רוחב 25.6 ס"מ, עומק 36 ס"מ, גובה 45 ס"מ